نوشیدن آب سرد بعداز غذا = سرطان

می‌توانید  باور کنید؟

شاید نوشیدن یک لیوان  آب سرد بعد از غذا، بسیار لذت بخش است؛ اما آب سرد مواد روغنی که در آن  لحظه مصرف کرده‌اید را سفت می‌کند. روند هضم غذا را کند می‌کند.

 

 

زمانی که این رسوب‌ها  با اسید واکنش نشان می‌دهند و شکسته می‌شوند و سریع‌تر از غذاهای جامد،  توسط روده جذب می‌شوند بسیار سریع این امر موجب چاقی و سپس سرطان می‌شود.

بهتر این است که بعد  از غذا، سوپ گرم و یا آب ولرم مصرف کنید.

زمان‌های صحیح آب  خوردن :

با زمانبندی صحیح آب  خوردن اثر آن را در بدن خود بالا ببرید

دو لیوان آب: بعد از  بیداری، کمک می کند به فعال کردن ارگان های داخلی

یک لیوان آب: 30 دقیقه  قبل از غذا، هضم راحت غذا

یک لیوان آب: قبل از  گرفتن حمام، کمک می‌کند به کاهش فشار خون

یک لیوان آب: قبل از  خواب، به منظور جلوگیری از سکته مغزی یا حمله قلبی

/ 13 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساحل

ممنون از حضورتون[گل]

ساحل

با تبادل لینک موافقی خبرم کن[چشمک]

ساحل

همه ی حواسم را جمع میکنم تا خیالت را کم کنم اما تمام یادت در”من” ضرب میشود و “من” تقسیم میشوم در “تو” … می بینی ؟ عجب دنیای بی حساب و کتابی ست ؟

ساحل

همه ی حواسم را جمع میکنم تا خیالت را کم کنم اما تمام یادت در”من” ضرب میشود و “من” تقسیم میشوم در “تو” … می بینی ؟ عجب دنیای بی حساب و کتابی ست ؟

younes

خیلی بهم کمک کرد مرسی[لبخند][لبخند][لبخند]

امیر

با سلام دوستان وب مستر عزیز و گرامی فقط به مدت یکماه رایگان می باشد موثر ترین روش برای بالا بردن بازدید وبلاگ یا وب سایت شما ثبت سایت و یا وبلاگ خود در لینک باکس می باشد لیست سایت های ایرانی سيستم به گونه ای هوشمند طراحی شده که قادر است وب شما را در معرض نمایش هزاران کاربر و وبمستر قرار دهد. شما می توانید به ازای هر سایت / وبلاگ خود یک لینک رایگان ثبت و مديريت نمایید. با هر بار نمایش لینک باکس توسط وب شما ، لینک شما به صورت کاملا خودکار بروز رسانی می شود. بلافاصله پس از ثبت لینک لینک شما به لیست لینک های فعال سیستم افزوده خواهد شد. http://box.76shop.ir

ساحل

دوست عزیز لینک شدی[گل]

باران

با احترام لینک شدید... لطفا منو با اسم ساعت شنی لینک کنید!

شیما

من تا دو سه لیوان اب نخورم اونم اب سرد دلم اروم نمیگیره بعد غذا ها... تازه قبل خواب هم تا یک لیوان اب نخورم خوابم نمیگیره[شرمنده][شرمنده]

من

فک کنم من تا الان سرطان گرفتم[تعجب] به وب منم سر بزن لفطا